fbpx

Pärnu turismiinfo on taasavatud

Tänasest on Pärnu Külastuskeskus taas avatud külastajatele, küll veidi teisel kujul.

Külastuskeskuse avamisajad sel suvel on E-P 10:00-17:00. Jälgime 2+2 reeglit ning seetõttu on avatud vaid hoovipoolne sissepääs.

Trükiseid saab esialgu vaid klienditeenindajalt ning brošüüride tuba on suletud. Palume Teil, kes soovite oma ettevõttesse trükiseid kaasa võtta, meid sellest eelnevalt informeerida – teadaolevate soovide korral komplekteerime kaasavõtmiseks kasti või palume Teil tulla tööpäeva alguses või lõpus.

Enda ettevõtete flaiereid ei soovitaks tuua, kuna vähemalt esmasel perioodil võimalikud külastajad neid omal käel sirvida ei saa, samuti on oodata palju väiksemat külastajate arvu. Kui on kindel soov enda ettevõtte uut infot siia tuua, sooviksime pigem A4 või A5 formaadis postreid ettevõtte infoga, mille riputame klaasustega fuajeesse – kulude kokkuhoiuks saab A4 või väiksema postri ka ise kujundada ja printida. Keskenduda võiks samuti enda ettevõtte netist leitava info kaasajastamisele Puhkaeestis.ee keskkonnas, mis kajastub ka Visitparnu.com lehel. Külastuskeskuse infospetsialistid abistavad Teid meeleldi.

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!