fbpx

Tarbijamärgis „Siin on COVID-19 turvaline”

Kleebis aknal ja märgis teenusepakkuja veebilehel tähendab, et teenusepakkuja on liitunud tarbijamärgisega „Siin on COVID-19 turvaline“.

Visit Pärnu poolt välja antud märgisega „Siin on COVID-19 turvaline“ liitunud ettevõtted kinnitavad, et järgivad oma tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiavad end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitavad külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Turvalise teenindus- ja töökeskkonna tagamisel lasub vastutus ka kliendil – järgi Terviseameti juhiseid ja käitu vastutustundlikult!

Alljärgnevas nimekirjas on ettevõtted, kes kinnitavad et nad on teinud omalt poolt kõik, et kaitsta külalisi võimaliku nakkusohu eest ja et nende pool peatudes on tervis hoitud. Ettevaatlikkus ei ole täna kindlasti liiast, mistõttu on peatumiskoha valikul igati mõistlik ohutuse aspekti silmas pidada.

Ootame Teid Pärnusse puhkama – siin on turvaline!

Praegusel ajal on oluline Pärnusse puhkama tulijatele tõestada, et kohalikud ettevõtted on võtnud oma südameasjaks kõigi Terviseameti juhiste täitmise.

Pärnu linna ja maakonna vastutustundlikud ettevõtted saavad liituda tarbijamärgisega “Siin on turvaline”.

Märgisega liitunud ettevõtted kinnitavad, et:

  1. Siseruumides viibides saavad teenindajad ja külastajad hoida distantsi.
  2. Desinfitseerimisvahendid asuvad kõigile nähtavates kohtades ning desojaamasid on rohkem, kui minimaalsed nõuded eeldavad. Sageli puudutatavaid pindu puhastatakse ja desinfitseeritakse regulaarselt.
  3. Hoiavad oma personali Terviseameti nõuete ja soovitustega kursis ning tagavad, et keegi nohu, köha ega muude haigustunnustega tööle ei tule.
  4. Jälgivad klientuuri ning kui märgatakse haigustunnustega inimest, palutakse tal koju minna. Seejärel desinfitseeritakse kõik pinnad, mida haigussümptomitega inimene on puudutanud. Haigustunnustega kliendi või töötajaga kokku puutunud inimesi teavitatakse kokkupuutest, avaldamata isikuandmeid.
  5. Õhutavad pidevalt siseruume: hoiavad võimalusel aknaid lahti ja kui aknad lahti ei käi, õhutavad ruume hoides välisuksed avatuna. Tuulutades jälgitakse nii välis- kui sisetemperatuuri.
  6. Teenusepakkuja klientidele on kättesaadavad käitumisjuhised ja teave organisatsioonis kasutusele võetud COVID-19 leviku tõkestamise meetmete kohta. Teave on avaldatud teenusepakkuja veebilehel vähemalt eesti- ja inglise keeles, sotsiaalmeediakanalites, teenuse osutamise kohas ning soovitatavalt teenuse osutamisega seotud dokumentides (nt tellimuse kinnituses ja/või osalemistingimustes).

Täpsemad juhised on kättesaadavad Terviseameti kodulehel.

Alljärgnevas nimekirjas on  ettevõtted, kes kinnitavad et nad on teinud omalt poolt kõik, et kaitsta külalisi võimaliku nakkusohu eest ja et nende pool peatudes on tervis hoitud. Ettevaatlikkus ei ole täna kindlasti liiast, mistõttu on peatumiskoha valikul igati mõistlik ohutuse aspekti silmas pidada.

Nimetatud ettevõtjad kinnitavad, et täidavad inimeste heaolu ja hea tervise tagamiseks kõiki Terviseameti COVID-19 käitumisjuhiseid.

Lisainfo: Pärnu linnavalitsuse arenguteenistuse turismiarenduse spetsialist Ave Lääne, tel +372 444 8364, +372 5191 0167

Ootame Teid Pärnusse puhkama – siin on turvaline!

Majutus
Toitlustus
Aktiivsed tegevused
Spaapuhkus
Lastega Pärnus
Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!