fbpx

Pärnu Turismiinfokeskus

Turismiinfokeskus on piirkonna avastamisel või sellega põhjalikumal tutvumisel heaks alguspunktiks ning meie sõbralik meeskond aitab alati!

Pärnu kesklinna tuiksoonel, Uuel tänaval asuvast Pärnu Turismiinfokeskusest leiad igale küsimusele vastuse. Pakume paremaks orienteerumiseks piirkonna kaarte ja teisi linna ja maakonda tutvustavaid trükiseid. Anname soovitusi majutus- ja söögikoha valimisel, ideid puhkepäevade sisustamiseks ja reisimarsruutide koostamiseks. Oleme alati kursis, kus ja mida huvitavat Pärnus ja Pärnumaal toimub.

Koostöös Eesti teiste turismiinfokeskustega jagame oma materjale ning infot. Meie juurest leiab ülevaatlikuid trükiseid ja kaarte erinevatest Eesti paikadest. 

Suveniirid Turismiinfos

Pärnu Turismiinfokeskusest saab osta suures valikus erinevaid suveniire.  Lisaks tavapärastele kingitustele, leiab siit kõiksugu erinevad kohalikke tooteid nagu Pärnu logodega riideid, erinevate Eesti sümbolitega sokke, postkaarte, magneteid ja muud toredat. Maksta saab nii sularahas, kui ka pangakaardiga. Töötab ka viipemakse!

Huvitavamad suveniirid, mida meie juurest osta saab on:

  • Pärnu kirjadega pusad, t-särgid ja rannarätikud
  • Pärnu mudaseep
  • Käsitööna valminud elevandikujuline Pärnu kaelapadi
  • Tamme talu maitsvad moosid, ürdisoolad ja teed
  • Pärnu teemaline köögirätik

Samuti on turismiinfokeskuses võimalik väikese tasu eest kasutada klientidele mõeldud WC-d ning käia dušši all. Samuti saab meie juures jalga puhata ja telefoni akut laadida – Külastuskeskuses on piisavalt ruumi ka pikemaks puhkepausiks.

Kellel endal interneti kasutamise võimalust ei ole saab kasutada meie külalisarvutit ja printida välja vajaminevad dokumendid. Samuti levib Turismiinfokeskuse juures tasuta wifi, mida saab ööpäevaringselt kasutada.

Kui oled Pärnusse tulemas ja ei leia aega meie juurest läbi astumiseks, võid alati saata meile eelnevalt emaili aadressile info@visitparnu.com. Samuti leiad kõik meie poolt välja antavad infomaterjalid ja kaardid SIIT.

Ajal, mil Turismiinfokeskus on suletud, leiad infot ja materjale kesklinnas asuvast Pärnu Hotellist (Rüütli 44).

Pärnu Turismiinfokeskus kuulub Sihtasutus Pärnumaa Arenduskeskus koosseisu.

Oleme avatud:

15. maist kuni 15. septembrini:

  • Iga päev 9.00-18.00

16. septembrist kuni 14. maini :

  • E-R 9.00-17.00
  • L-P 10.00-14.00

Aadress: Uus tänav 4
Tel: +372 4473 000 mob: 5330 4134
Email: info@visitparnu.com