fbpx

Golf Pärnus

Pärnu on suurepärane koht, kus veeta sportlikku puhkust või teha oma konverentsile virgestav kõrvalepõige. Linnast 15 minuti kaugusel leiad kaks suurepärast golfiväljakut: sädeleva liivaga Valgerannas asuv White Beach Golf ning teisel pool linna merele avatud maailma TOP 100 mänguväljaku hulka loetud Pärnu Bay Golf Links. Mõlema golfiväljaku juures tegutseb restoran, kus pärast mängu keha kinnitada ning puhata.

White Beach Golf

Pärnule lähim rand Valgerand on lisaks suplus- ja päevitusmõnudele ka sportlike tegevuste jaoks hea paik. Valgeranna Seikluspark ning White Beach Golf tegutsevad siin lausa kõrvuti. Golfiväljaku juures paikneb modernse arhitektuuriga maja, milles golfijatele vajalikud mugavused – vahetusruumid saunaga, golfitarvete pood ning restoran. Klubis toimub hooaja jooksul nii kohalikke kui regionaalseid võistluseid.

Loe golfiklubist rohkem SIIT.

Valgeranna golfi peamaja

Pärnu Bay Golf Links

Pärnu linnapiiri ääres Reiu vallas asub Baltimaade esimene links-tüüpi golfirada, mis oma raskusastme poolest pakub tõelist väljakutset ka profitasemel mängijale. Mereranna ääres looklev väljak on World Golf Awards poolt auhinnatud riigi parimaks 2016., 2018. ja 2019. aastal. Kauni vaatega klubihoones on mängijatele kõik vajalikud mugavused ning põnevaid toite serveerib restoran Eagle

Hea teada! Restorani nimes ja klubi vapil figureerivat kalakotkast võib väljakul päriselt kohata, kuna Pärnu Bay Golf Links paikneb selle linnu eluala lähistel.

Loe golfiklubist rohkem SIIT

Golfipaketiga Pärnusse

Pärnu majutusasutused teevad kohalike golfiväljakutega aktiivselt koostööd ja pakkumisi leidub igale eelistusele. Meile puhkama ja golfi mängima tulla on sama lihtne, kui klikkida ühele järgnevatest nimedest ning teha broneering.

Külla kutsuvad:

Pärnu Bay Golf Link peamaja
Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!