Valgeranna Festival 2020 / 1-päeva pilet

VALGERANNA FESTIVAL 24-25.juuli 2020 Peale pikka isolatsiooni nelja seina vahel on õige aeg nautida suve täiel rinnal! 
Seega ei olegi muud kui kutsuda sõbrad kokku ning seada sammud suve kuumimale rannafestivalile!Valgeranna Festival 2020 tuleb suuremalt kui kunagi varem!
Sel aastal toome teieni kõike rohkem kui varem – rohkelt head muusikat, laialdasem festivali ala ning ka pikem festival!
Just nimelt – Valgeranna Festival toimub sel aastal 2päeva! Seega broneeri juba varakult ära 24 – 25. Juuli ning kohtume Valgeranna Festivalil! Kahe päeva jooksul loovad parimat meeleolu.. ♫✮ REEDE, 24.07 ✮NOEP2QUICK STARTSHANONLIIS LEMSALUAG+ üllatusartist on …. :) ? ✮ LAUPÄEV, 26.07 ✮5MIINUSTTERMINAATORPLUUTOVILLEMDRILLEMSTEFANsäm+ peaesineja on …. :) ?*korraldajal on õigus teha programmis muudatusi.Meelespea:- Festivalile ei pääse oma söögi ja joogiga!- Igasugune klaastaara on festivalil keelatud- Teravate ning ohtlike esemetega festivalile sisse ei pääse- Keelatud on kõik pürotehnilised vahendid, relvad jm seadusevastane- Lemmikloomad ei ole festivalile lubatud- Rattad, rulad jms sõiduvahendid ei ole festivalile lubatud- Vihmavarjud ei ole lubatud, kasuta vihmakeepi BGM Managementinfo@bgmmanagement.ee

Valgeranna küla, Pärnu 1