ABORT / Endla teater

Hea klient! 
 Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis jäävad ära Endla etendused perioodil 13.03 – 30.04. Lisaks jäävad ära Endla teatri uuslavastused mais ja suvel  Ostetud pdf-piletid muutuvad kinkepiletiks ning nende eest on võimalik soetada Endla teatri pileteid kuni 31.12.20.Täpsem info lähinädalatel. Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada või ümber vahetada kõikides müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Pileteid saab tagastada kui tagasiost on avatud ning etenduse staatus on „tagasiost“.
PDF-pileti omanikud, kes soovivad raha tagasi, peavad täitma vormi: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost
Pileteid saab tagastada kuni 31.05.20

 Lugu raamatutest ja armastusest, või siis hoopis millestki muust…
 
Veidras asutuses, millest keegi eriti midagi ei tea, töötab üksildane, pisut naljaka olemisega mees. Ta pole ammu väljas käinud ega õieti kellegagi suhelnud. Aga siis, ühel vihmasel hilisõhtul, tuleb üks naine – nii ebamaiselt ilus, et tema olemasolu pole usutav.

See ei olnud just päriselt see, mida ma olin kavatsenud teha, kui ma raamatukogus tööle hakkasin. Ma tahtsin ainult raamatute eest hoolt kanda, sest eelmine raamatukoguhoidja ei tulnud sellega enam toime. Ta kartis lapsi – aga muidugi oli nüüd juba liiga hilja tema hirmude peale mõelda. Mul olid oma mured. Ma olin läinud kaugemale selle veidra, imeilusa tüdruku raamatu vastuvõtmisest. Nüüd pidin ma võtma ta keha...

Richard Brautigani „Abort“ on kummaline, võiks koguni öelda, nõiduslik lugu: mida rohkem me sellest räägime, seda kaugemale nihkume mõttest, mida tegelikult öelda tahame. Me ihkame olla vabad, kuid takerdume kaitsvatesse ruumidesse ja kohmakatesse kehadesse. Maailm meie ümber on suur ja valmis ning kipub meid kodustama, lahterdama. Kuidas leida oma väike õnn ja kui suur on loobumise hind, kui soovime, et asjad jääksid igavesti nii, nagu nad just parasjagu on?
lavastaja: Kaili Viidas
autor: Richard Brautigan
dramatiseerija: Ott Kilusk
kunstnik: Arthur Arula
valguskunstnik: Margus Vaigur
muusikaline kujundaja: Lauri Kaldoja
osades: Jane Napp,Nils Mattias Steinberg,Ago Anderson,Sten Karpov,Carmen Mikiver
 
 

Pärnu linn, Pärnu, Keskväljak 1