fbpx

Millistest Pärnu restoranidest saab kriisi ajal restoranitoitu kaasa või koju tellida?

Pärnu Restoranide Nädal on küll hetkel edasi lükatud ning paljud restoranid on ka hetkel ajutiselt suletud. Mõned restoranid aga pakuvad hoolimata eriolukorrast lahendusi, kuidas kliendid saaksid restoranitoitu nautida oma kodus või kontoris. Loe siit, millistest Pärnu restoranidest saab toitu kaasa osta või koju tellida:

MUM Cafe

MUM Cafe pakub alates 15 eurosest tellimusest kojuvedu Pärnu piires tasuta. Koju tellimiseks tuleb helistada telefonil 4465555. Hetkel saab koju tellides tasuda sularahas, aga peagi ka lisandub ka kaardi või ülekandega tasumise võimalus.

Kolhethi

Gruusia toite pakkuv restoran Kolhethi on endiselt avatud, kuid toob soovijatele ka söögi koju või kontorisse ilma transporditasuta. Tellimiseks tuleb kirjutada nende Facebooki lehe sõnumitesse.

Pastoraat Cafe

Pastoraat Cafe pakub igapäevaselt värskeid pirukaid-saiakesi ja päevapakkumisi kohapeal ja kaasaostuks. Samuti saab tellida kooke ja torte. Toitu on võimalik ette tellida telefoninumbril 5787 7857 ning kätte saab selle “Pastoraadi Drive-Inist” – Pastoraadi töötajad pakivad klientidele söögi, pirukad ja kohvi kaasa ning viivad maja ette Kuninga tänavale autoni.

Restoran Fööniks

Restoran Fööniks on otsustanud jääda külalistele avatuks, pakkudes nädala sees lõunapakkumisi kell 12:00-15:00 ning olles avatud T-N 12:00-22:00, R-L 12:00-23:00. Fööniksi toite on võimalik koju tellida ka tellitoit.ee leheküljelt. Lisaks annab nende meeskond teada, et on valmis kriisiolukorras ka tooma toidupakke, aitama ostudega või mõnel muul moel abiks olema. Helistada tuleb numbril 447 4000.

Vorstid ja Vahvlid KÖÖK ja BAAR

Vorstid ja Vahvlid restoranis ehk VoVas serveeritakse toite kaasa ja ka kohapeal, desinfitseerides pindu iga kliendi järel. VoVa kasutab tellitoit.ee keskkonda ja ootab ka inimest ukselt-uksele ise järele tulema. Soovi korral tuuakse toit ja arve ka autosse. Rohkem infot telefonil 5557 9230 ja Facebookis.

Kirss Toidul

Kodurestoran Kirss Toidul pakub kaasaostuks oma populaarseid #superkausse. Lisaks saab tellida ka aeglasel meetodil valmistatud apelsini-ingveri mahla, mis pakatab tervisest ja turgutab immuunsust. Tellimiseks tuleb helistada numbril 551 4425 või saata sõnum Facebooki lehele ning seejärel saab toidule ise järele minna.

Mahedik

Alates teisipäevast, 24. märtsist saab Mahedikust iga päev tellida kaasa või koju erinevaid koduseid “peretoite” – hakklihakastet, kotlette, lambalihaplovi, kapsarulle, värskekapsahautist, frikadellisuppi, maksakastet või lumepallisuppi. Iga järgneva päeva menüü leiab Mahediku facebooki lehelt. Toidu tellimus tuleks teha eelmisel õhtul (kuni kl 20ni meilile: info@mahedik.ee), anda teada mitu sööjat on ning tasuda ettemaks. Järgmisel päeval saab valmis pandud toidu kätte 12-15ni, vajadusel saab samas ajavahemikus ka toidu koju tellida.

Viimased uudised

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Kontakt: info@parnurestaurantweek.ee, tel +372 5559 9236

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!