Meeskond

Pärnumaa saab toidupiirkonna tiitli enda kätte terveks aastaks. Selleks ajaks on meil palju põnevaid tegevusi planeeritud, kuidas kohalik toit paremini kohvikutesse, restoranidesse, poelettidele jõuaks ja üldse rohkem tuttavamaks saaks. Planeeritud on mitmeid põnevaid toidusündmusi ja töötubasid. Kui kellegil on mõni lahe idee, kuidas kohalikku toitu propageerida, siis võib julgelt ühendust võtta. Rõõmuga kuulame põnevaid mõtteid, kuidas saaksime koos kohalikku toitu propageerida.

Kontaktid:

Kadi Elmeste
Projektijuhtimine ja turundus, Pärnu restoranide- ja kohvikute nädala korraldaja, kontakt maitsed@visitparnu.com

Orvika Reilend
Pärnu linnavalitsus, koostöö linna ettevõtjatega, kontakt orvika.reilend@parnu.ee

Mercedes Merimaa
MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu piirkonna koordinaator ja umbrohutoitude spetsialist, kontakt plpparnu@gmail.com

Eveli Loorents
MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu piirkonna koordinaator, kontakt eveli258@hotmail.com

Katrin Ruumet
MTÜ Soomaa Turism piirkonna koordinaator, kontakt katrin@klaaramanni.ee

Jana Ruubel
Kihnu piirkonna koordinaator, kontakt jana.ruubel@gmail.com

Monika Jõemaa
C. R. Jakobsoni Talumuuseumi sündmuste korraldus, kontakt monika.joemaa@kurgja.ee

Mirjam Pikkmets
Pärnumaa Otse Tootjalt Tarbijale võrgustiku ettevõtjate koordinaator, kontakt mirjam.pikkmets@gmail.com

Merle Einola
Pärnumaa arenduskeskus, kohaliku toidu teavitustöö koolides ja lasteaedades, kontakt merle.loodusmaja@gmail.com

Ragne Värk
Meediasuhtlus, blogimine ja fotojäädvustus, kontakt ragnem@gmail.com

Aino Viinapuu
MTÜ Rohelise Jõemaa Koostöökogu piirkonna koordinaator, kontakt aino@joemaa.ee

Esta Tamm
MTÜ Liivi Lahe Kalanduskogu piirkonna- ja väliürituste koordinaator, kontakt info@kalanduskogu.ee