fbpx

TEEKOND: MAITSETE RETK

Looduses ja värskes õhus läheb kõht ikka tühjaks. Avasta Soomaa maitsete maailm! Pannkoogid moosiga ja tassike kohalikku teed? Kõlab ju hästi. Levikivi pakub sulle “teeme ise ja sööme pannkooki moosiga” töötuba, “tassike teed kohalikust loodusest” töötuba. Juhul kui oled juba vaikselt jõululainele sättimas, siis “verivorst ja SoomaamooS” klapivad imeliselt.

HOMMIKUL

Palju põnevaid kohalikke maitseid ootab sind Piesta Kuusikaru talu pisikeses iseteeninduslikus talupoes – astu sisse ja leia oma lemmik! Ettetellimisel korraldab pererahvas heal meelel degustatsioone ning õpetab välja noori kokteilimeistreid. Vaata ka nende eripakkumist.

Kui oled Soomaal, siis ei saa üle ega ümber jõhvikatest. Selleks puhuks sea sammud Öördi õpperajale (2,4 km), sest just sügisel on rabast rohkesti jõhvikaid leida.

Kui on soov, et isu oleks lõunaks või õhtuks eriti suur, siis võtke ette pikem matk mööda Riisa õpperada (4,8km), kus saaab mängida ka nutimängu “Sookolli seiklused Riisa rabas”. Ja muidugi leiab rajalt ka jõhvikaid.

LÕUNAL

Kui on soov perega üheskoos kokata, siis Põnka puhketalus saab tellida ette ühiseid kokkamisi (vaata eripakkumist) ning akendest avaneb võrratu vaade kohalikule loodusele.

Villa River Rose on pannud kokku kaks maitsvat menüüd, mis viivad keele alla. Vaata nende eripakkumist koolivaheajaks.

ÕHTUL

Kook-kook-koogile! Levikivil saavad lapsed kanamunad pesast tuua, ise pannkooki teha ja süües teada saada (vaata eripakkumist), mis mõnus mari on siitkandi pannkoogimoosi sees.

Levikivis on ka pood, kust saad kaasa osta Soomaamoosi.

Avasta Soomaa piirkonna maitseid ja lõõgastu looduses!

"Maitsete retk Soomaal" eripakkumised

Tutvu ka teiste teekondadega

Kampaania kestab 17-28.10.2022. Kampaania reeglitega saad tutvuda siin.

Projekti valmimist on toetanud:

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!