fbpx

HOMMIKUL

Iga loodushuviline peaks Soomaad nägema ja kogema. Selleks panime sulle kokku loodushuvilise reisi sügisesel Soomaal, kuhu oled oodatud sügisvaheaega veetma terve perega.

HOMMIKUL

Päeva saad alustada mõnusa matkaga. Soomaa.com pakub koolivaheajal iga päev võimalust minna giidiga räätsamatkale (kell 11:00), kanuumatkale (13:00) või tõukeratta matkale (15:00) algusega Soomaa puhkekülast (vaata eripakkumisi). 

Tipu looduskoolis toimub 23. oktoobril sügise perepäev (vaata eripakkumist) meisterdamise, meie loodus- ja teadusringi tegevuse ja õunamahla teoga. Perepäev on osalejatele tasuta, toit on tasu eest ja kogume annetusi. 

LÕUNAL

Levikivi on sulle koolivaheajaks kokku pannud toreda kava (vaata eripakkumist), kus saab uurida kivimeid ja mineraale. Teeme kivikunsti, meisterdame kivipilli, kaelaehte või muud toredat. Mängime kividega ja sööme kivikommi. Oma kivi saab minnes tasku pista.

Jaluta läbi ka Öördi õpperajalt (2,4 km), kus saad kaasa teha interaktiivse nutimängu “Sookolli seiklused Öördis”. Sügisel on rabast rohkesti jõhvikaid leida.

PÄRAST LÕUNAT

Käi kindlasti ka Tori Hobusekasvanduse muuseumis (avatud kolmapäev-pühapäev 9:00-17:00), kus on väljas näitus “Tori pööning”.

Väljapanekul on pööningule omaselt peidetud aardeid, lugusid-legende ning kohaliku kunstniku August Pulsti maalid.

Tule saa teada, missugused loomad elasid kunagi Tori põrgus ja täpselt kui suur oli kõigi tori hobuste isa Hetman.

ÕHTUL

Peale mõnusat päeva õues ja looduses saad ööbida kas Piesta Kuusikaru talu puhkemajas, kus saad ise puudega sauna kütta (vaata eripakkumist)

Või ööbi hoopis Junsi Puhkekeskuses, kus on ennast hea kosutada traditsioonilises Soome saunas.

 

Lase loodusel end tutvustada!

Loodushuvilise reis Soomaal eripakkumised

Tutvu ka teiste teekondadega

Kampaania kestab 17-28.10.2022. Kampaania reeglitega saad tutvuda siin.

Projekti valmimist on toetanud:

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!