Käivitus visitparnu blogi

Visit Pärnu blogi

Jutuvestmine ehk  storytelling on tänapäeva turunduses üks olulisemaid aspekte. Oma sihtkoha loost arusaamine on üks, kuid selle kommunikeerimine täiesti teistmoodi asi. Viimase aja trendid on näidanud, et tavapärane turundus küll eksisteerib, kuid üha rohkem tunnevad inimesed ikkagi huvi pärislugude järgi. Selle paremad näited on like a local trend, tänu Googlele suurenev online tagasisidede tarbimine, turunduses mõjuisikute kasutamine ja suur jälgimine. Oma reisiplaane tehes soovitakse ausaid muljeid ja emotsioone. 

Sellest tulenevalt lõime täiesti uutmoodi blogilahenduse. Kes paremini saavad Pärnut tutvustada, kui selle turismiettevõtjad, kes igapäevaselt meie külalisi vastu võtavad, nende vaba aega sisustavad ning süüa pakuvad. Seega saigi uus platvorm loodud eelkõike blogimiseks Pärnu turismiettevõtjatele. See annab võimaluse tutvustada oma tegemisi täiesti teistmoodi. 

Lisaks on blogisse oodatud ka meie erinevate sotsiaalmeedia mängude võitjad, kuid nad on nõus oma võidetud reisikogemustest blogima. Blogipostitusi jagame enda sotsiaalmeedias ning sotsiaalmeedia reklaamides.

Blogi aadress on: https://blog.visitparnu.com/

Blogimine näeb välja nii: 

 • Anna teada oma huvist emaili teel või alloleva kontaktvormi kaudu.
 • Kirjutatavad teemad võivad olla seinast-seina. Näiteks 5 naljakamat juhtimist klientidega või 10 nippi kuidas pakkuda perfektset massaaži või milline näeb välja hotelli administraatori öövahetus jne. Kirjutatava teema saame koos kokku leppida.
 • Igale huvilisele tehakse eraldi kasutaja ning ta saab blogimisega tegeleda otse blogiplatvormil.
 • Enne avalikustamist vaatab administraator postituse üle ning annab tagasisidet.
 • Blogida võid ühe korra või ka mitu korda aastas. 
 • Blogi on kahe keeles (eesti ja soome). Tõlke eesti keelest soome keelde tellime meie.

6 põhjust blogida:

 1. Võimalus oma ettevõtet tutvustada teise nurga alt.
 2. Kui veebis toimetamine on võõras, siis reaalne kogemus digiturunduses. Oleme oma blogiplatvormi lahenduses kasutanud innovaatilisi lahendusi, mis teinud veebihalduse tavakasutaja jaoks väga kergeks. Seega on see jõukohane kõigile. Soovikorral on abi alati visitpärnu meeskonna näol olemas. Lisaks oleme valmistanud õppevideo, kuidas põhiliste asjade tegemine käib.
 3. Näpunäited, kuidas kirjutada veebi lihtsat ning atraktiivset teksti.
 4. Saad soovikorral oma kodulehele suunava lingi, mis oluline SEO mõttes.
 5. Saad TASUTA reklaami.
 6. Saad sisu jagada ka enda sotsiaalmeedias.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!