fbpx

JÕULUKUU ELAMUSED PÄRNUMAAL 2022

Tule jõulukuul Pärnusse. Siin ootavad sind põnevad jõulukülad, vahvad sündmused ning magusad eripakkumised. Aastavahetus Pärnus on täis sära, glamuuri ja häid maitseid.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

IMELISED SÜNDMUSED

JÕULUKUU ERIPAKKUMISED

KOHALIKUD KINGIIDEED

SOOVITUSED:
KUHU MINNA JA MIDA TEHA PÄRNUS JÕULUKUUL?

IMELISED SÜNDMUSED

01 - 31. DETSEMBER 2022
2022

Advendilõuna koos Piibe teatri etendusega "Mina, Sikenberg"

4. detsember algusega 14:00
Asukoht: Maria Talu

Suurepärane võimalus veeta õdus advendilõuna 4. detsembril hea toidu ja muheda, kuid mõtlema paneva lavastusega ilusas Maria Talus.
 
Menüü:
Sinepine seapraad hapukapsa ja ahjukartulitega, verivorst pohlamoosiga.
Jõulukringel sukaadiga.
Kannuvesi kuremarjadega. Taluleib, maitsevõi. Kohv, tee.
Kohapeal avatud kohvik, kus saab soovi korral soetada ka kangemat kraami.
 
Etendus: Pearu Muraka prototüübi Tammsaare Lõunatalu peremehe Jakob Sikenbergi muhe kõrtsipajatus elust Tammsaarel “nii nagu see oli” ja mitte nii, nagu naabriperepoeg Anton selle kirja pani.
 
Vanusele 16+
Etenduse kestus 1h. Programmi kestus 2h 45min.
Pileti hind 32€. Piletid müügil Piletilevis.
 

Muusikaga jõululõuna

4, 11, 18, 25. detsember algusega 13:00
Asukoht: Villa Ammende Restoran ja Hotell

Igal advendi pühapäeval ja esimesel jõulupühal kutsume Teid nautima Villa Ammende köögis valminud hõrke jõuluroogi. Teid ootab jõuluehtes saal, pidulikult kaetud laud, prõksuv kaminatuli ja imemaitsvad jõuluroad. Jõulumeeleolu loob klaverimängija Robi Salumets. Kohal on ka jõulutaat Kulla. Lastele mõnus lastetuba koos lauamängude ja mänguasjadega.
 

Ettevõtete Suur Jõulupidu 2022

9. detsember kell 19:00
Asukoht: Strand Spa & Konverentsihotell

Sooviksid nautida kolleegide või sõpradega meeleolukat õhtut, kus kõik on sinu eest korraldatud? Sinul jääb üle vaid tantsukingad välja otsida! Ettevõtete Suur Jõulupidu 2022 on meeleolukas show rikkaliku buffet-õhtusöögi ning põneva programmiga. Selle aasta peaesinejaks on Suured Tüdrukud!
 

Kärt Johansoni advendiaja kontsert "Ongi hommik"

9. detsember
Asukoht: Pärnu Muuseum

Näitus UNE HÕLMAS esitleb: 9. detsembril algusega kell 18.00 ootame teid osa saama advendiaja kontserdist ONGI HOMMIK. Oma loomingut esitab laulja ja laululooja Kärt Johanson. Kavas on lood eelmisel aastal (2021) ilmunud plaadilt „Ongi hommik“

Loovuspäev, varjuteater "Kolm hobust"

9.-10. detsember
Asukoht: Tori Hobusekasvandus

Laseme loovuse lendu koos rändnukuteatriga Nõu Puu. Tutvume hobustega, mängime mänge, jutustame lugusid ja mängime. Osalustasu 10 € (ühel päeval). Sündmus toimub grupi täitumisel. Vajalik eelregistreerimine: tori@memu.ee tel. 5333 4168

Jõulurong Lavassaare Raudteemuuseumis

10. detsember
Asukoht: Eesti Muuseumraudtee

Ajavahemikus 12:00-18:00 sõidab jõuluvana aururong. Jõulumoor loob muusikaga meeleolu. Lastele jõulukuuse ehtimine ja maiustused. Müügil jõuludeks sobivad suveniirid.

Jõuluturg Ammende aias

10. detsember kell 12:00-16:00
Asukoht: Villa Ammende aed

Villa Ammende on jõulukuul imelises jõuluehtes ning ka sellel aastal aitame kaasa, et päkapikud ja jõuluvana leiaks oma kingikotti ja kuuse alla erilised jõulukingid – avatud on jõuluturg! Kingikotti saab soetada kaunist eesti käsitööd – ehted, vaibad, mänguasjad ja jõuluseaded. Maitsvat toitu ja jooki jõululauale – maiustusi, veine ja hoidiseid. Ammende pere tehtud piparkoogid ja leivad. Lapsi ootab Jõulutaat Kulla ja Kärbi talu loomad, saab ka poniga sõita.

"PÜHAMEES, LINNASÜÜTAJA, PATUOINAS"
Ajaloolis-mänguline jõuluetendus Pärnu Punases tornis

10, 11, 17, 18. detsember
Asukoht: Punane Torn

2022. aasta jõulude eel kohtume Punases tornis kahe Pärnu ajaloos reaalselt eksisteerinud isikuga – kurikuulsa „linnasüütaja“ Johann Droste ning teda valvava kohtuteenri ehk bodeliga. Mõlemal mehel on rääkida oma lugu ja küllap saavad need olema erinevad nagu öö ja päev, nii nagu erinevad üksteisest Vana-Pärnus kirikhärra ametis olnud katoliiklane ja Uus-Pärnus alamat sorti ametit pidav mittesaksa soost mees. Punase torni kahel korrusel toimuva etenduse käigus saame üht-teist teada nii toimunud sündmuste kui ka keskaegse Uus-Pärnu linna ja tollase elu-olu ning kommete kohta.
 

Lottemaa Jõulumaa 2022

17, 18, 26-30. detsember kell 12-16:00
Asukoht: Lottemaa teemapark

Leiutajateküla muutub jõulude ajal talviseks muinasjutumaaks. Külaelanikud kaunistavad oma kodud, aiad ja metsarajad ning etendavad külastajatele üllatusterohkeid jõulunäidendeid ja meeleoluka kontserdi Leiutajateküla suurimate hittidega. Oled oodatud kogu perega! Siin ootavad teid lahked külaelanikud ja jõulumeeleolu. Kui väljas juhtub olema vihm või pakane, siis majades on ikka soe ja mõnus ja juhtub seal oi-oi kui palju huvitavat ja põnevat.

Ammende Jõulukaubamaja

17. detsember kell 12:00-19:00, 18. detsember 11:00-16:00
Asukoht: Villa Ammende Restoran ja Hotell

Villa Ammende on igal aastal detsembrikuus jõuluootuses ja imelises jõuluehtes. Nii ka sel korral! Meie soov on aidata kaasa, et leiaksite oma kingikotti ja kuuse alla erilised jõulukingid. Kuid seekord saab Ammende jõulurüü olema niivõrd suursugune, et juba silmailu pärast tasub kohale tulla! Jõuluilu loovad ShiShi kaunistused ja kuused ning imelisi jõulukinke pakuvad meie head koostööpartnerid, kes on kohale tulnud oma parima kingikoti sortimendiga!

Aastalõpu kontsert-õhtusöök "Helisev Salzburg"

29. detsembril algusega 18:00
Asukoht: C.R. Jakobsoni Talumuuseum

Kingi endale ja oma lähedastele pühadeks elamus! Jõulude ja aastavahetuse vahel kutsub C.R. Jakobsoni Talumuuseum kaunist muusikat täis kontsert-õhtusöögile. Elamuse juhatab sisse hõrk õhtusöök, mille järel kutsuvad mitmekülgsed muusikud ja näitlejad KATRIN LEHISMETS ja PEETER KALJUMÄE Sind muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi. Lauldes, klaverit mängides ja lugusid jutustades avavad nad seal sündinud särava muusikamaailma. Tule ja naudi endiste aegade stiili ja elegantsi!

Pidulik aastavahetuse õhtusöök – Ajatu elegants

31. detsember algusega 19:00
Asukoht: Villa Ammende Restoran ja Hotell

Aasta viimasel päeval kutsume Teid nautima ajatut elegantsi Villa Ammende restoranis! Saabumisel ootab Teid pokaal Drappier Carte d’or Brut šampanjat. Naudime pidulikku õhtusööki 5-käigulise degustatsioonimenüüga. Meeleolu loovad Siim Roos (klaver ja vokaal) ja Emma Johanna Lepasoo (vokaal). Õhtu tipphetkeks avab Mulligalerii perenaine Kristel Voltenberg pidulikult 15-liitrise Drappier Carte d’or Brut šampanjapudeli. Aastavahetuse õhtus on müstikat ja maagiat, sest külla tuleb meelelahutuslik erikülaline ”Madame Mystique”

Aastavahetuspidu koos Väikeste Lõõtspillide Ühinguga

31. detsember algusega 20:00
Asukoht: Maria Talu

Maria talus saate veeta koos kallima, pere või sõpradega meeldejääva vana-aasta õhtu nautides tõelist maaelu idülli. Aastavahetuse pidulik õhtusöök toimub talu pidusaalis, kus õhtu sisustab Väikeste Lõõtspillide Ühing koosseisus Marko Matvere, Raido Koppel, Joel Sarv, Erkki-Kalle Esop, Aivar Vassiljev ja Sander Udikas. Ööbimine mugavates kahekohalistes tubades, peredele avarad peretoad.
 
Aastavahtuspakett kahele sisaldab: 1 öö majutust kahekohalises toas, saabumisel hõõgvein mandlite ja rosinatega, rikkalik buffet pidusöök, meeleolu loob Väikeste Lõõtspillide Ühing, aastavahetusel ilutulestik ja pokaal vahuveini, hiline hommikusöök
Paketi hind kahele 323 €. NB! Aastavahetuspakett ilma majutuseta 112 €/ inimene.
 
Õhtusöögile ootame alates kella 20:00st, muusikud alustavad kell 21:00.
 
Lisatasu eest võimalik tellida puuküttega maasaun ja reesõit.
Broneerimine: sales@maria.ee

JÕULUKUU ERIPAKKUMISED

DETSEMBER 2022
2022

Jahtklubi restorani jõulumenüü

Tule pea pereringis, sõprade- või kolleegidega meie juures oma jõulupidu. Katame laua, valmistame maitsvad toidud ning pakume sooja vastuvõttu.

Pakkumise periood: november 2022- jaanuar 2023
Asukoht: Pärnu Jahtklubi

Villa Ammende restorani jõulumenüü

Teid ootab jõuluehtes saal, pidulikult kaetud laud, prõksuv kaminatuli, kaunis jõulumuusika ja imemaitsvad jõuluroad. Tulge nautige jõulaega Villa Ammende restoranis

Pakkumise periood: 22-24. detsember
Asukoht: Villa Ammende Restoran ja Hotell

Jõesuu Külakohviku jõulukuu pakkumine

Menüü: Seapraad, verivorst, kapsas, kõrvitsasalat, pohlamoos, morss 9€/inimene.
Pakkumine koos kohvi ja koogiga 14€/inimene.
Lisainfo: anneli.loorents@mail.ee või tel 56325828.

Pakkumise periood: 1.-31. detsember
Asukoht: Jõesuu Külakohvik

Restoran Piparmünt jõulumenüü

Ootame Teid Restoran Piparmünti. Oleme kokku pannud spetsiaalse jõulumenüü detsembriks. Tule ja korralda enda jõuluistumine koos kallite inimestega Piparmündis, nautides hubast miljööd ja maitsvat toitu. Vaata menüüd siit.

Pakkumise periood: 1.-23. detsember
Asukoht: Restoran Piparmünt

Meretakso jäisel Pärnu lahel

Tee midagi uut ning avasta Kalataksoga Jäist Pärnu lahte. Reisi algus Pärnu kesklinna rand. Sealt suundume muuli tipus kõrguvatele jääpankadele, kus saab pildistada. Järgmine sihtpunkt on kalastuskohad, kus saab soovi korral ka ise jääpüüki proovida. Reisi pikkus ca. 1- 2 h.

Pakkumise periood: 15. detsember - 15. märts
Asukoht: Pärnu laht

Elamuspäev jäisel Pärnu lahel

Korralda oma firmapidu/sünnipäev jäisel Pärnu lahel. Viime Teid avastama talvist Pärnut uue nurga alt. Reis turvalise Kalatakso masinaga kulgeb mööda suuri jääpanku, kus saab uhkeid pilte teha. Ca 3. km. kaldast seame üles laagri, kus õpetame talvist ahvenapüüki ning peame piknikku.

Pakkumise periood: 15. detsember - 15. märts
Asukoht: Pärnu laht

Aastavahetuspakett hotellis Legend

Tere tulemast tähistama aastavahetust hotellis Legend! Teid ootab hubane majutus, pidulik 3-käiguline õhtusöök restoranis Piparmünt, kihisev vahuvein ning rikkalikult kaetud hiline hommikusöök! Vaheta aasta meeldejäävalt maagilises Pärnus!

Pakkumise periood: 31. detsember 2022 - 1. jaanuar 2023
Asukoht: Hotell Legend

Aastavahetuspidustused Villa Wessetis

Aastavahetuse pidulik 6-käiguline õhtusöök koos majutusega. Tantsuks mängib ansambel Rutiin, pidu jätkub ööklubis Vaarikas, baaris Wunderbaar või öölokaalis Kassa. Uue aasta hommikul aitab ärgata hiline hommikusöök.

Pakkumise periood: 31. detsember 2022 - 1. jaanuar 2023
Asukoht: Villa Wesset

Tipi-Täpi Jõulumaa lastegruppidele Tori Hobusekasvanduses

Tori Hobusekasvandus kutsub lastegruppe Tipi-Täpi jõulumaale lustima. Mängime ja lustime ponitallis. Teeme hobustele pai. Otsime jõuluimet. Saame osa lugudest. Jõuluaja juurde käib ikka jõulutaat ja väikesed kingitused. Jõulumaa on avatud 1.-22. detsembrini Külastamine eelneva broneeringuga. Hind 10 €/osaleja, minimaalselt 10 last grupis. Lisatasu eest ja eelneval kokkuleppel võimalik vankrisõit raskeveohobuse Vertuga.

Pakkumise periood: 1.-22. detsember
Asukoht: Tori Hobusekasvandus

KOHALIKUD KINGIIDEED

Rosaya Orgaaniline Roosivesi Special, 100 ml

Rosaya Special roosivesi on tõeliselt eriline kingitus Sulle või Sinu jaoks kallile inimesele, kuna aitab meeles pidada, kui tähtis on ennast armastada. Igapäevaseid ilurituaale lihtsustav kingitus rõõmustab aga veelgi enam, kui sellele lisada isiklik ja omanäoline graveering. Rosaya orgaaniline roosivesi teeb naha säravaks ning elu lihtsaks ja mugavaks, sest on universaalne ja multifunktsionaalse toimega all-in-one naha- ja juuksehooldustoode.

Pakkumine kehtib kuni 6. jaanuar 2023

KUHU PÄRNUS MINNA JA MIDA TEHA?

2022

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!