fbpx

Joogapuhkus Pärnus

Pärnu on rohelust täis mereäärne ajalooline väike kuurortlinn. Valged ja turvalised liivarannad, lauged veekogud, rohelised pargid ning rikas kultuurielu pakuvad võimalusi nii aktiivseks ajaveetmiseks kui ka lihtsalt silmailu nautimiseks ning aja mahavõtmiseks. Rahuliku ning meeldiva keskkonnana on Pärnu just sobilik paik ka lõõgastavaks joogapuhkuseks.

Pärnus on mitmeid spordiklubisid ja stuudioid, kus oma keha ja vaimu eest hoolitseda. Joogastiilide hulgast leiab igaüks endale sobiva, valikus on Hatha jooga, Ashtanga jooga, Vinyasa jooga, Kundalini jooga, Powerjooga ning isegi lastejooga.

Activespa Estonia

Activespa Estonia on aktiivsete inimeste kohtumispaik, kus saab lõõgastuda ja tõsta teadlikust läbi mitmekülgsete keha ja meele arendamise võimaluste, et liikuda koos täisväärtuslikuma elu suunas! Activespa tunniplaanis on mitmekülgne valik jooga ja kehameele tunde ning Les Mills rühmatreeninguid

Joogastuudio paljajalu

Paljajalu on koht Pärnu südalinnas, kus kohtuvad head mõtted ja head inimesed. Joogastuudio pakub erineva suunitluse ja raskusastmega tunde. Valikus on nii Hatha, Ashtanga, Vinyasa, Graatsiline jooga kui ka Pilates. Stuudios on olemas matid, pleedid ja joogaga tegelemise abivahendid (plokid, rihmad).

Janne Ristimetsa Tantsustuudio​

Elus hästi hakkama saamiseks on oluline osata endas toimuvat tähele panna ning oma tunde- ja mõttemaailma juhtida. Tants ja jooga on imelised vahendid, mille kaudu on võimalik arendada hetkes elamise oskust. See omakorda võimaldab luua kontakti nii oma sise- kui välismaailmaga.

Juta Ild joogatunnid - Kundalini jooga

Budismikeskuse joogasaal Vee tänaval on väekas koht erinevate vaimsete praktikate tegemiseks. Igapäevaselt toimuvad Kundalini jooga tunnid täiskasvanutele teisipäeviti ja neljapäeviti kell 19.00, lastejooga tunnid reedeti kell 17.00. Samuti on võimalik kokkuleppel teha meditatiivse tervendamise seansse. Treeninguid viib läbi Juta Ild / Dhyan Prakash Kaur.

Kundalini jooga

Oled oodatud regulaarsetesse kundalini jooga ja intuitiivse tantsu tundidesse! Toimuvad ka sadhanad, kursused ja töötoad, mis tutvustavad lähemalt nii jooga filosoofiat kui ka praktikat. Eriüritustena võib tunniplaanist leida praktikaid, mis puudutavad lõdvestumist ja/või tervendust, aset leiavad mantraõhtud, naisteringid, teerännakud.

Marilii Toots joogatunnid

Joogakoda on Gildimajas “virtuaalne” – koda majas reaalselt ei ole, kuid grupitunnid toimuvad Gildi ärklisaalis ja personaalsed nõustamised vastavalt kokkuleppele. Oled teretulnud kui huvitud jooga individuaal- ja/või grupitundidest.

Tasakaalustavad ja lõõgastavad joogatunnid ehk Aura jooga

Jivamukti jooga on üks Hatha jooga harudest, mis on innukalt füüsiline, intellektuaalselt stimuleeriv, vaimselt virgutav ja sügavalt lõõgastav joogapraktika.