fbpx

Jaga meiega oma videoid

Seoses koroonakriisiga, kus paljud inimesed peavad kodus olema, on tunduvalt tõusnud sotsiaalmeedia kasutamine. Eesti ei ole siin erand ning sarnaselt maailmale on Eesti kõige populaarsem sotsiaalmeedia platvorm Facebook. VisitPärnul on seal kolmes erinevas keeles lehed, mille kogu jälgijaskond läheneb 40 000.
Sotsiaalmeedias on üheks parimaks sisuks videod, mis levivad orgaaniliselt kõige paremini. 
 
Sooviksime enda Facebooki lehtedele tuua sisse rohkem videosisu, mida oma jälgijatele jagada. Seega kutsume ülesse kohalikke ettevõtjaid meile saatma oma videoid. Täiesti okei on saata ka 2-3 aastat vanu videoid, kui need on hea kvaliteediga. 
 
Kui teil eraldi filmitud materjali ei ole, siis üks võimalus on video kokku panna piltidest või erinevatest videolõikudest. Hea näide on eelmisel aastal tehtud Riverbed Inn video, mis tänaseks kogunud üle 107 000 vaatamise ning on arvatavasti VisitPärnu kõige vaadatuim video. 

Huvikorral kirjutage hando@visitparnu.com.

 

Tasuta majutus Riverbed Innis

Soovite võita tasuta 5 tärni majutust keset loodust koos Iglusaunaga? 🤩Pärnu piiril kanakülas asub Riverbed Inn, kes on keset loodust ehitanud täiesti unikaalse puhkusekoha. Maja sisustuses on kasutatud parimat hotellimugavust, sest on olemas kõik vajalik mõnusaks äraolemiseks kuni pehmete hommikumantliteni välja. 🎁🎁Mängus osalemiseks:👉 Pane like Riverbed Innile.👉 Tagi kommentaaridesse kaaslane, kellega puhkusele läheksid :)Auhinnaks on üks öö majutust kahele Riverbed Innis. Kingitust saab kasutada kuni 2020 aasta lõpuni. ✨Võitja loosime välja järgmise kolmapäeval 11.12.2019.

Posted by Visit Pärnu on Esmaspäev, 2. detsember 2019

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!