fbpx

Pärnussa on turvallista - laatumerkki „Täällä on turvallista”

Laatumerkki ”Täällä on turvallista” yrityksen ikkunassa tai verkkosivuilla kertoo siitä, että palvelun tarjoaja on sitoutunut noudattamaan ”Täällä on turvallista” -laatumerkin sääntöjä.

Visit Pärnun myöntämän ”Täällä on turvallista” -merkin saaneet yritykset takaavat, että noudattavat Viron hallituksen antamia määräyksiä ja terveysviraston ohjeita, seuraavat koronatilannetta tiiviisti ja auttavat asiakkaita noudattamaan voimassa olevia Covid-19 -turvaohjeita.

Vastuu turvallisen palvelu- ja työympäristön varmistamisesta on myös asiakkaalla – noudata terveysviraston ohjeita ja käyttäydy vastuullisesti!

Seuraavasta luettelosta löydät yritykset, jotka vakuuttavat, että ovat tehneet kaiken voitavansa suojatakseen asiakkaat mahdolliselta tartuntavaaralta ja heidän luona pysytte terveenä. Koskaan emme voi olla liian varovaisia, joten majoituspaikan valinnassa on järkevää ottaa huomioon myös turvallisuus.

Odotamme teitä lomalle Pärnuun – täällä on turvallista!

Praegusel ajal on oluline Pärnusse puhkama tulijatele tõestada, et kohalikud ettevõtted on võtnud oma südameasjaks kõigi Terviseameti juhiste täitmise.

Pärnu linna ja maakonna vastutustundlikud ettevõtted saavad liituda tarbijamärgisega “Siin on turvaline”.

Märgisega liitunud ettevõtted kinnitavad, et:

  1. Siseruumides viibides saavad teenindajad ja külastajad hoida distantsi.
  2. Desinfitseerimisvahendid asuvad kõigile nähtavates kohtades ning desojaamasid on rohkem, kui minimaalsed nõuded eeldavad. Sageli puudutatavaid pindu puhastatakse ja desinfitseeritakse regulaarselt.
  3. Hoiavad oma personali Terviseameti nõuete ja soovitustega kursis ning tagavad, et keegi nohu, köha ega muude haigustunnustega tööle ei tule.
  4. Jälgivad klientuuri ning kui märgatakse haigustunnustega inimest, palutakse tal koju minna. Seejärel desinfitseeritakse kõik pinnad, mida haigussümptomitega inimene on puudutanud. Haigustunnustega kliendi või töötajaga kokku puutunud inimesi teavitatakse kokkupuutest, avaldamata isikuandmeid.
  5. Õhutavad pidevalt siseruume: hoiavad võimalusel aknaid lahti ja kui aknad lahti ei käi, õhutavad ruume hoides välisuksed avatuna. Tuulutades jälgitakse nii välis- kui sisetemperatuuri.
  6. Teenusepakkuja klientidele on kättesaadavad käitumisjuhised ja teave organisatsioonis kasutusele võetud COVID-19 leviku tõkestamise meetmete kohta. Teave on avaldatud teenusepakkuja veebilehel vähemalt eesti- ja inglise keeles, sotsiaalmeediakanalites, teenuse osutamise kohas ning soovitatavalt teenuse osutamisega seotud dokumentides (nt tellimuse kinnituses ja/või osalemistingimustes).

Täpsemad juhised on kättesaadavad Terviseameti kodulehel.

Alljärgnevas nimekirjas on  ettevõtted, kes kinnitavad et nad on teinud omalt poolt kõik, et kaitsta külalisi võimaliku nakkusohu eest ja et nende pool peatudes on tervis hoitud. Ettevaatlikkus ei ole täna kindlasti liiast, mistõttu on peatumiskoha valikul igati mõistlik ohutuse aspekti silmas pidada.

Nimetatud ettevõtjad kinnitavad, et täidavad inimeste heaolu ja hea tervise tagamiseks kõiki Terviseameti COVID-19 käitumisjuhiseid.

Lisainfo: Pärnu linnavalitsuse arenguteenistuse turismiarenduse spetsialist Ave Lääne, tel +372 444 8364, +372 5191 0167

Ootame Teid Pärnusse puhkama – siin on turvaline!

Majoitus
Ruokailut
Aktiiviloma
Kylpyläloma
Perheloma
Tarkenna hakua