Silvi Vraidi laulude õhtu ''Selliseks ma jäin'' - Kaire Vilgats, Birgit Sarrap, Gerli Padar, Nele-Liis Vaiksoo ja Ansambel Horoskoop

Pärnu Kontserdimaja, Aida 4
See on map

Times and prices

12.04.23

19:00 - 21:30
37.20€
42.20€

Silvi Vraiti võib kindlasti pidada eesti muusikamaailma üheks legendidest. Oma iseloomuliku tämbri ja stiiliga on ta jäänud paljude inimeste mällu tänaseni. Paraku aga möödub 28.juunil 2023 juba 10 aastat päevast, mil meie seast lahkus muusikasõprade poolt kõrgelt hinnatud Silvi Vrait.

Selle aasta kevadel teevad Eesti naislauljate koorekihti kuuluvad Birgit Sarrap, Nele-Liis Vaiksoo, Gerli Padar ja Kaire Vilgats kummarduse legendile esitades ligi 2 tundi kestva kontsertkava jooksul mitmekesise paremiku Tema lauldud lauludest. Eesti kaunimates kontsertsaalides tulevad esitusele nii Fixi-aegadest pärit kullafond nagu “Vana pildiraam”, “Vaid üks pilk”, “Selliseks ma jäin” jpt, prantsuse šansoonide paremik nagu “Õnnest joobun”, “C'est Si Bon” ning loomulikult ka mõnusad kantrilood nagu näiteks “Kantri alati jääb” jpt. Kuulmata ei jää ka eurolugu ning paljud teised huvitavad leiud Silvi Vraidi mitmekesisest laulude varasalvest.

Õhtut saadab Ansambel Horoskoop Martin Trudnikovi juhtimisel.