Silver Sepa ja Kristiina Ehini suvekontsert ''Mu rõõm on lõputu''

Treimani, Silveri kodu (Lepa-Ansi talu), Treimani
See on map

Times and prices

12.07.23

19:00 - 23:59
8.20€
16.20€

Kutsume teid luule- ja muusikaõhtule Silveri kodutallu Lepaõuele Pärnumaal Treimanis.
Suure tamme all läheme edasi sealt, kus noorte laulupidu Silveri lauluga "Mu rõõm on lõputu" just lõppes. Sellest saab üksi ja üheskoos tee otsimise kontsert, kus kutsume läbi laulude, lugude ja luuletuste vaatama oma südame sügavasse kaevu, kust on peegeldumas vastu suvetaeva tähti. 

Sel õhtul saab tunda kindlasti ka ühislaulmise väge ja toredust, lisaks laulule "Mu rõõm on lõputu" ja teiste Silveri laulude kaasavatele osadele ja värsketele improvisatsioonidele koos publikuga laulame oma õue väikesel laulupeol kõigi oskajatega "Ta lendab mesipuu poole" ja Ly Seppel-Ehini sõnadele tehtud "Elu on voolamine".
Kristiina ema Ly Seppel-Ehin, kes tähistas äsja oma 80-ndat juubelit on oma loominguga ka kontserdi külalisesineja. Ly sulest ilmus just noortele mõeldud psühhoteraapilise alatooniga kogupereraamat "Ma kuulan sind". Selles on tõsielulood tänapäeva eesti laste muredest ja rõõmudest, selles on ka võti, kuidas kuulata teist inimest ära nii, et rääkija selg läheks sirgemaks ja sihid selgiksid. 

Kuna kontserti ka salvestataks ja Lepaõue laululava vajab koorilauljate lisajõudu on koorilauljatele kontserdile tulles laulupeo esineja käepaela ettenäitamisel sooduspilet.

Rõõmsa kohtumiseni meremühases Treimanis!


Täispilet 15€, 
Sooduspilet pensionäridele ja kuni 16 aastastele (k.a.)10€
Pilet laulupeol esineja käepaelaga 7€
kuni 7 aastastele (k.a.) sissepääs tasuta