Koit Toome, Saara Pius, Indrek Raadik aka Summer - Pöördes Live kontserdid. Õhtuid juhib Kait Kall!

Pärnu Kontserdimaja, Aida 4
See on map

Times and prices

05.04.23

19:00 - 20:30
21.70€
34.60€

PÖÖRDES LIVE KONTSERDID 
Koit Toome, Saara Pius, Indrek Raadik
ÕHTUID JUHIB
Kait Kall
 
Vaid kolmel aprilli õhtul jõuab publiku ette  ainulaadne kontsertformaat PÖÖRDES, mis ühendab laval muusika, stand-upi ja EFTAL parimaks meelelahutussaateks nomineeritud telesaate. Mõnusa õhtu loovad ja hea meelelahutuse toovad publikuni huumoripreemiaga pärjatud ja auhindadele nomineeritud artistid. Kirsina tordil kingib ELISA ühele kontserdikülastajale uue 65-tollise SAMSUNGI nutiteleri.
 
5. 6. 7. aprillil tulevad Koit Toome, Saara Pius ja Indrek Raadik esmakordselt koos lavale, et
anda kolm unustamatut kontserti, mille repertuaar koosneb armastatud hittidest rock’n’rolli ja rockmuusika varasalvedest. Esitatavad palad erinevad kolmiku tavapärasest repertuaarist, kuid andunud fännid artistide oma loomingust ilma ei jää, sest Koit Toome ja The Tuberkuloitedi loomingust tuntud lood saavad vaid selleks kontserdiks värsked töötlused.
Kontserdiidee ja nimi on kantud sel kevadel Eesti Filmi- ja Teleauhindadele nomineeritud meelelahutussaatest PÖÖRDES. Koit, Saara ja Indrek on EFTAL nomineeritud ka parimaiks saatejuhtideks. Laval juhib õhtuid ja hoolitseb huumori eest Oskar Lutsu huumoripreemia laureaat ning EFTA Aasta Sisulooja nominent Kait Kall.
 
Koit Toome ja tema repertuaar ei vaja ilmselt tutvustamist ühelegi eestlasele. 
Summerit teatakse, kui Eesti kõige leebemat punk-rockarit.
Kontsertlavadel oleme näinud Saarat malbe ja vaoshoituna… 
Aga mitte seekord! 
Seekord ei hoia isegi Saara ennast tagasi, Koidust, Summerist ja Kaidust rääkimata. 
Nihutame piire, laseme energia vabaks ja tõmbame selle kevade korralikult käima! 
 
Pöördes saate tegemise käigus avaldus, et kolmel saatejuhil on esimesest hetkest peale maru hea klapp ja hästi toimiv keemia. Mida kinnitavad ka EFTA zürii nominatsioonid.
Nüüd on aeg viia see loominguline koospõlemine lavale publiku ette. Kontsterdirepertuaari on valitud lood, mis panevad vere kiiremini liikuma ja sulatavad õues lume, et publik saaks ühe tõeliselt ägeda elamuse ja kevad saaks juba rutem tulla.
 
Tegemist on kontserdi ja telesaate sümbioosiga. Selleks, et sümbioos maksimaalselt toimiks valiti õhtuid juhtima Kait Kall, kes on tunnustatud humorist ja nomineeritud autor. Kait tuleb ja paneb puid alla nii artistidele, kui publilkule Seega heast naljast ja mitmekülgsest sisust neil õhtutel puudust ei saa olema.
Üksteisele pannakse laval puid alla niimoodi, et kuuma jagub kuni saali tagumiste ridadeni!
 
Tule lase ennast üllatada! Pöördes kontserdite lavalt kuuleb, esmakordselt LIVE esitluses, Koit Toome, Saara Piusi, ja Indrek Raadiku täiesti uusi ja vanu häid lugusid.
Lisaks võtavad armastatud artistid ette ridamisi rock’n’rolli hitte ja pärle.
Saara, Koit ja Summer otsustasid ette võtta lood Led Zeppelinist kuni Lenny Kravitzini. Ning tundub, et Koit ja Summer teevad üksteise lugudest uued töötlused!
See ei ole unplugged uinutamine ega ballaadid, see on korralik plugged-in õhtu!
 
Kirsina tordil paneb ELISA omalt poolt välja uhiuue 65-tollise SAMSUNGI nutiteleri väärtusega 609 Eurot.  Teleriga on automaatselt ka kaasas tasuta ligipääs ELISA Huubi sisule pooleks aastaks, et ära vaadata terve PÖÖRDES saate hooaeg ja muud head paremat ELISA Huubis. Teler loositakse välja peale kontserdite toimumist 10. Aprillil.
 
Lisaks saab iga piletiostja ligipääsu PÖÖRDES saate esimese episoodi juurde Elisa Huubis ning ka sooduskoodi Elisa Huubiga liitumiseks.
 
Ole kiire, sest vabad kohad kaovad kiiremini, kui sulab kevadine lumi!
Pöördes kontsertõhtu laeb Su energiaga vähemalt kaheks järgmiseks kuuks! 
See on kütus, millega kimad lihavõtetest jaanipäevani välja!
 
Tule saali ja Sa ei kahetse!