Multisaurused - interaktiivshow / МультиЗавры - интерактивное шоу

Pärnu Kontserdimaja, Aida 4
See on map

Times and prices

20.05.23

12:00 - 23:59
16.20€
36.20€

Multimeediasõu „MultiSaurused“ on virtuaalne teekond dinosauruste maailma, mis leiab aset tohutul ekraanil teleportatsioonikeskuse näitlejate-teadlaste saatel.

Sa leiad end salapäraselt saarelt miljoneid aastaid tagasi, näed suurel ekraanil ellu ärganud sisalikke, uurid dinosauruste jalajälgi, püüad nendega nende keeles rääkida ja aitad isegi nende järglastel kooruda! Mis kõige tähtsam, täidad raske missiooni – päästad saare ja kõik dinosaurused tuld purskava vulkaani käest.

Unikaalsete LED-käevõrude abil saad loodusjõude juhtida ja ajas liikuda. Sukeldu dinosauruste maailma!

Mille poolest erineb „MultiSaurused“ teistest lastesõudest?
SEE ON UUS ESITUSFORMAAT
Euroopa pealinnad on viimasel ajal vallutanud multimeediatehnoloogiaid ja LED-vidinaid kasutavad etendused. Sealjuures on meie sõu välja töötamisel osalenud stsenaristid, disainerid, tehnikud, multifilmitegijad ja animaatorid.

IGA VAATAJA ON OSALEJA
Sa mitte ainult ei jälgi põnevat tegevust, vaid võtad sellest ka aktiivselt osa. Iga vaataja saab interaktiivse käevõru, mis aitab tal sõu süžeed juhtida ja annab talle supervõimed.

Kestus: 1 tund

Lastele vanuses 4 kuni 12 aastat. Kuni 3-aastased lapsed (kaasa arvatud) saavad sõud külastada tasuta, ilma eraldi istekohta ostmata.