Mandoterror & VP35

KMC, Pärnu, Vahe 28
See on map

Times and prices

02.09.23

16:00 - 23:00
18.50€
51.50€

Mandoliin ja põhjamaine raskemeelsus- see on MANDOTERROR, ESMAKORDSELT PÄRNUS!!

Ansambel andis 2021. aasta detsembris välja debüütalbumi “Kodumaa laantes”. Lugudes leiab armastust, petmist, surma ja teel olemist. Lisaks mandoliinile kõlavad helipildis massiivsed kitarrid ning trummid, millele on omakorda otsa põimitud käredad vokaalid. Kes korra on Mandoterrorit LIVEs kuulnud, see jääbki ansamblit austama! Lisaks ansambli omaloomingutele ja võimsatele kitarrisoolodele on ka nende esituses cover Curly Stringsi loost “Kättemaks”

Lisaks Mandoterrorile astub üles kahe etteastega fenomenaalse WOW tuleshowga KELFIRIUS tuleteater.

Kelfirius Tuleteater on professionaalne valguse-, tule- ja pürotehnika show läbiviija. Kelfirius on Eesti vanim ja suurim tuleteater, samuti on ta ka Eesti Tuleartistide Liidu asutaja ja iga aastaste tuleartistide võistluste korraldaja. Teater käib oma show programmidega esinemas üle terve Euroopa ja pakub alati erksaid ja meeldejäävaid elamusi.

Esinejaid toetab DJ. Samuti on üritusel võimalik mängida pokkerit proffessionaalse diileri käe all avatud Holdem lauas. Suurepärast aegumatut naha kaunistamise kunsti tuleb pakkuma Rotten Bones Tattoo Pop-Up shopina oma tätoveeringuproffidega. Väljas asuvas shotibaaris on letti aetud elupõline baarihunt Andreas Ingemar Parve. Kehakinnitust pakub toiduvõlur Erik Kuusik parima käsitööburksiga. Ürituse raames on võimalik külalistel osa võtta suurest õnneloosist. Mototarvete väliletis pakub tooteid Eesti suurim ja parim motokaubamaja Biker24.

Üritus toimub motoklubi Klan MC ruumides kus on kõigil võimalik väisata motokultuuri ja saada seeläbi unikaalne kogemus. Motoklubi asutati 1993 aastal ja on tegutsenud sellest ajast alates. KMC Estonia asub oma uues Klubimajas aadressil Vahe tn 28 Pärnus kus on avatud külastajatele baar ja kus toimub erinevaid üritusi. Muuhulgas on käinud seal esinemas Kurjam, DND, Belka, Tuberkuloited, Tommyboy ja paljud teised. Julgete päralt on tormine taevas ja põlev maantee!! Murrame müüte ja stereotüüpe!

Olete oodatud nautima!

Üritust toetavad: Biker24, Rotten Bones Tattoo shop, KMC, 0:0