Kes aias - Liisi Koikson & Joel Remmel

Koidula Muuseum, Pärnu, Jannseni 37
See on map

Times and prices

11.07.23

19:00 - 23:59
11.20€
21.20€

Ansambel Lonitseera üllatab kuulajat teravate laulutekstide ja tundliku koosmänguga, taotleb muretust, samas tundlikkust ja loomutruudust. Ruumi on nii siiraks südamepuisteks kui irvitamiseks. Siin räägitakse sildadest, kunstnikest, ressurssidest ja metsloomadest, ei häbeneta, ollakse siirad ja sütt täis. 2022. aasta kevadel ilmus nende esimene kauamängiv “Tapeet”.
 
Kaisa Kuslapuu – vokaal, klaver
Katariina Tirmaste – flööt, taustvokaal
Kristin Kaha – taustvokaal
Mart Nõmm – kontrabass
Tõnis Kirsipu – löökpillid
Marcus Ellervee – helitehnoloog
 
 
Duo Mann & Juula (Maria Mänd, Juuli Kõrre) on viiuldajad ja lapsepõlvesõbrad Pärnust. Nad on mänginud nii suurtel kui väikestel lavadel ja pälvinud ka 2020. aasta Noorte Pärimusbändide Grand Prix'i. Nende kirg on saagida legendaarsete vanade Eesti pillimeeste lugusid, lootes neisse hinge taas sisse puhuda, kuid repertuaarist ei puudu ka laulud. Nii Eesti kui ka välismaa folkmuusika on neid inspireerinud looma ka enda lugusid. Tänavu nägi ilmavalgust nende debüütalbum "Pleektatsu".
 
 
Liisi Koikson & Joel Remmel
Armastatud laulja Liisi Koiksoni ja Eesti noorema põlvkonna üks silmapaistvamaid pianiste Joel Remmeli
eesmärk on olnud esitada ühiselt ainult neid lugusid, mis on neile endile südamelähedased. Nende repertuaarist leiab Genialistide, Dagö, Apelsini, Hendrik Sal-Salleri ning teiste kodumaiste artistide väärt loomingut. Muusikud usuvad, et kontserdilt saadav elamus on hindamatu, sest sünergia, mis publikuga koos saalis tekib, on kordumatu ja jääb pikaks ajaks meelde. Neid meeliülendavaid ja kosutavaid hetki vajame eriti praegusel ajal, mil meie ümber on palju muret, hirmu ja muud negatiivset. Murdkem koos sellest läbi!
 
Koosseis:
Liisi Koikson – vokaal
Joel Remmel – klaver, rhodes