Daniel Levi albumi ''14/02'' esitluskontsert Pärnus

Wunderbaar, Pärnu, Lai 10-1, Pärnu
See on map

Times and prices

03.11.23

20:00 - 23:30
23.10€
28.50€

Daniel Levi albumi “14/02” esitluskontserdid

13. oktoobril ilmub Daniel Levi esimene täispikk album “14/02”.

Uue albumi ilmumist tähistatakse esitlustuuriga – 3. novembril Pärnus, Wunderbaaris, 9. novembril jõuab esitlustuur Tartusse, ERM-i ja 11. novembril Tallinnasse, klubisse D3.

Tegu on Daniel Levi esimese täispika albumiga. “Olen selle hetke jaoks juba 2 aastat ettevalmistusi teinud ja nüüd saabub lõpuks crescendo ja saan need laulud lasta vabadusse. Olen tänulik kõikidele andekatele ja legendaarsetele produtsentidele, kellega koostöös see album sündis. Praegu teeme bändiga proove albumi esitluskontsertide jaoks ja võin juba öelda, et neid tasuks tulla oma silmaga nägema, nii et olete oodatud meiega tähistama!” räägib Daniel. Esitluskontsertidel tuleb lisaks uuele albumile esitlusele ka artisti varasemalt ilmunud ja tuntuks saanud lood.

Daniel Levi koos oma bändiga on tuntud oma positiivse ja energiast pakatavate kontsertide poolest ja artist on teenimas ka üha enam rahvusvahelist tähelepanu. Eelmisel aastal pälvis ta nominatsiooni Eesti Muusikaauhindade aasta popartisti kategoorias, andis kontserte kaheksas riigis üle Euroopa ning astus üles ka James Arthuri Baltikumi tuuril.

Soojendusesinejana astub üles noor artist ja tiktokker SANNA koos oma bändiga. Väikelinnast Antslast pärit noor laulja Sanna Sööt alustas oma muusika jagamist ennekõike TikTokis, kuhu on tänaseks tal juba üle 22 tuhande jälgija kogunenud. SANNA on üles astunud ka populaarses telesaates “Ma Näen Su Häält” ning hiljuti ilmus noorel artistil koos muusikavideoga ka soolosingel “Kaugemale”.

Uksed kl 19.00

Spotify: https://spoti.fi/2S8Jf5Y 

Youtube: https://www.youtube.com/user/danielleviband/ 

Instagram: https://www.instagram.com/danielleviviinalass/   

Facebook: https://www.facebook.com/daniellevimusic/   

Tiktok: https://www.tiktok.com/@danielleviviinalass