Alika, Koit Toome, Ott Lepland, Madis Arro ''Kummardus Sulle, Queen'' - Pärnu lisakontsert

Pärnu Kontserdimaja, Aida 4
See on map

Times and prices

11.04.24

19:00 - 21:00
49.00€
69.00€

Koit Toome, Alika, Ott Lepland, Madis Arro - “Kummardus Sulle, Queen”!

See naistepäev tuleb rajumalt kui kunagi varem, sest neli fantastilist lauljat koos saatebändiga teevad kummarduse läbi aegade ühele kuulsaimale ning edukaimale bändile Queen.

See kõmuline, kuid kahtlemata erakordne bänd on aastakümnete jooksul loonud palju hitte, mis tänaseni on rahva seas au sees ning neid teavad nii vanad kui noored. “Bohemian Rhapsody”, “We Will Rock You”, "Don't Stop Me Now", “We Are The Champions”, "Another One Bites the Dust" ja "Somebody to Love" on vaid mõned pealkirjad Queeni repertuaarist, mis on hullutanud publikut.

Märtsis esitavad Queeni loomingut Pärnus, Moostes, Tartus ja Tallinnas meie oma suurepärased artistid Alika, Koit Toome, Ott Lepland ja Madis Arro koos professionaalse livebändiga. Kõlab valik legendaarse rokkbändi repertuaarist ning laulud saavad kodumaiste muusikute esituses uue ja omanäolise kõla nii sooloetteastetes, duettides kui ühise bändina.

See on suurepärane võimalus tulla naistepäeva tähistama koos parima muusikaga, sest kahtlemata on tegu aasta ühe põnevaima kontserdikavaga, mida lihtsalt peab kuulama tulema!

07.03 - Pärnu kontserdimaja

08.03 - Mooste Folgikoda

09.03 - Tartu, Vanemuise kontserdimaja

10.03 - Tallinn, Alexela kontserdimaja

10.04 – Tartu, Vanemuise kontserdimaja LISAKONTSERT

11.04 – Pärnu kontserdimaja LISAKONTSERT

Kontsertide algus kl 19.00.

Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee