fbpx

TEEKOND: ELAMUSI TÄIS SOOMAA

Parim viis Soomaaga tutvumiseks on siia ise kohale tulla! Selleks puhuks panime sulle kokku rohkelt elamusi täis teekonna sügisesel Soomaal, kuhu oled oodatud koolivaheaega veetma terve perega.

HOMMIKUL

Elamus ei hüüa tulles! Põnevad seiklused Soomaal ootavad sind. Alusta hommikut ainulaadse tunnetusmatkaga, kus pannakse tööle kõik su meeled, et tajuda loodust enda ümber.

Mine seikle perega hoopis kanuumatkal mööda maalilisi jõgesid või õppige koos midagi uut kalastusretkel, mida viib läbi oma ala kogenud kalagiid.

Soomaa.com pakub koolivaheajal iga päev võimalust minna giidiga räätsamatkale (kell 11:00), kanuumatkale (13:00) või tõukeratta matkale (15:00) algusega Soomaa puhkekülast (vaata eripakkumisi).

LÕUNAL

22. oktoobriks on Tipu Looduskool sulle kokku pannud spetsiaalse Kummikumatka Kikepera rappa (vaata eripakkumist), kus saab avastada raba ning jõhvikaid maitsta.

Lõunaks pakub Suure-Jaani Tervisekojas asuv kohvik Kukemari hooajalisest toorainest valmistatud tervislikke salateid, suppe ja kohapeal tehtud täisterapõhjal pitsasid ning maitsvaid lavaširulle. Lase tervislike maitsete maailmal end seiklusele viia.

PÄRAST LÕUNAT

Pärast lõunat leiad uued väljakutsed ootamas Piesta Kuusikaru õunte paradiisist. Sealt leiad eest mõnusad maitseelamused ja lahke pererahva.

Talupidamises põimuvad imeliselt tänapäevane talutootmine ning rikkalik kultuuripärand.

Ettetellimisel korraldab pererahvas heal meelel degustatsioone, näitavad noort maheõunaaeda ning räägib lugusid talu põnevast ajaloost.

Levikivi on kokku pannud sulle kanuumatka (vaata eripakkumist) Navesti ja Pärnu jõel ning valida saad kas lühema või pikema matka vahel ning saabudes ootab teid väike energiapomm. 

Lisaks saad minna kalastusretkele (vaata eripakkumist) koos kirgliku harrastajaga. Selgeks saab nii mõnigi nipp, kuidas kala paremini õnge otsa meelitada.

 

ÕHTUL

Õhtu lõpetad Junsi Puhkekeskuses. Majutuspaika iseloomustavad märksõnad nagu kvaliteet, paindlikkus ja privaatsus.

Junsi pakub mitmeid majutusvõimalusi: puhka ennast lihtsalt välja või rendi päeva lõpetuseks saunamaja koos kümblustünniga, kus saad õhtut jätkata lõõgastavate saunaseiklustega.

Tule kogu perega ja seikle Soomaal!

Elamusi täis Soomaa eripakkumised

Tutvu ka teiste teekondadega

Kampaania kestab 17-28.10.2022. Kampaania reeglitega saad tutvuda siin.

Projekti valmimist on toetanud:

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!